Meditace Cesta do ženské energie

Cesta k magickému kouzlu ženství

     Jsme řízeni  především našimi podvědomými, ale i nevědomými vzorci chování, které jsou hluboko zakořeněné. Spousta toho, jak jednáme má kořeny v tom, jaké bylo naše dětství a jaká byla naše výchova.

     A ne vždy jsme s tím spokojené. 

Často to chceme nějak změnit, ale nevíme jak, čím začít.

 

     Na určitě stresové podobné události  reagujeme podobným způsobem. Buď strachem, úzkostí, nebo agresí. Nebo také ignorováním, děláme jakoby se nic nedělo. Klidem, který zrovna třeba není na místě, protože se děje něco, co překračuje naše hranice.

 

     To vše je důvodem, proč se nám situace (byť s jinými okolnostmi a osobami) v životě stále opakují.

 

     Dokud nenajdeme sílu vykročit z tohoto bludného kruhu a nezačneme reagovat jinak, situace budou vždy končit podobně. 

 

     To samé, pokud jsme zvyklé pohybovat se spíš v mužské energii, řešit vše za druhé, být víc chlap, než žena. A to i přesto, že možná nemáme jinou možnost.

 

     Zkuste si život zjednodušit.

 

     Ukázku z meditace najdeš o trochu     níž. 

 

Začni přitahovat a vábit místo tlačit, usilovat a bojovat. 

Vstup do ženské energie a prociť v této meditaci všechny schopnosti, které k tomu potřebuješ a které v sobě dávno máš.  Aktivuj je. 

Je načase podpořit ženu v sobě a aktivovat  ženskou energii

Jak ti to zní?

👉Možná si říkáš, že  není tak jednoduché změnit to, co už máme zažité a tolik let v tom žijeme.

Máš pravdu, jen pouhá meditace to nezmění. Změnit to musíš ty sama. Pokud žiješ v něčem, co ti nevyhovuje,  pak ti ale tato meditace může dodat odvahu začít měnit okolnosti a jednotlivé situace 

👉Možná ti nezbývá nic jiného, než vždy přepnout do mužské energie, protože možná nemáš takovou podporu, abys ženskou energii využívala víc

Jsou situace, kdy nemůžeš, nebo nechceš změnit okolnosti, máš mnoho důvodů, proč tvá situace musí zůstat stejná. V těchto případech tedy neměň to, co změnit nemůžeš, ale využij nových pocitů, které se mohou objevit v meditaci, využij jejího relaxačního účinku a ber ji jako čas pro sebe a regeneraci tvých psychických sil. 

👉Možná ti tato meditace nakonec přinese něco úplně jiného. Možná zjistíš, že je skvělé si chvíli odpočinout a  že je krásné aktivovat své silné stránky  a posílit pozitivní pohled na život a na svět.
V meditaci začneš vnímat důležitost péče o svůj vnitřní svět, o svoje hranice a nebudeš se bát je komunikovat i svému okolí. To může vnést obrovské benefity do tvého života. 

Ukázku si můžeš pustit níže.  

Se změnami musíš začít ale sama

Jak meditace probíhá a jak je dlouhá

✅Meditace je dlouhá cca 24 minut a je vedena formou alegorické procházky,  na níž získáváš, nebo si znovu uvědomuješ své dary a schopnosti, které ti umožní stát se  ženou, která v jednání se sebou i s druhými upřednostňuje ženskou energii.

✅Co je myšleno ženskou energií
Především tím myslím to, že žena zná svou hodnotu a nenechá se nikým ve své hodnotě zpochybňovat. Ani těmi, které  ona miluje.  Ten, kdo nás miluje by nás měl milovat takové, jaké jsme  i s našimi chybami. Jako nedokonalé lidské bytosti. Touto meditací ukotvíš svůj pocit SEBEHODNOTY.

Žena v ženské energii  PŘITAHUJE A VÁBÍ. Pokud jde o muže, ale i o práci, o vztahy s okolím, tak nedobývá a nepronásleduje.  Zná svou hranici. Ví, co si zaslouží. 

 Je si vědomá svých předností i nedokonalostí. Má pochopení  i pro nedokonalosti druhých. 

Ví, že kdo má o ni zájem, usiluje o ni. Ten, kdo neusiluje, není hoden její energie. Protože pokud by ho přeci jen uhnala, dlouhodobě to nebude fungovat. 

Neplýtvá svou energií tam, kde je to zbytečné. 

Neztrácí čas. Je si vědoma toho, že čas je důležitý pro to, aby ho věnovala tomu, v čem našla  SMYSL života.

Věnuje se PÉČI O SEBE. Není to upjatá péče, která má vést k domnělé dokonalosti. Je to péče o svůj vnitřní svět, záliby, vztahy, ale i o tělo a zdraví.  Ukázka meditace je níže. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chceš si poslechnout ukázku? 

Jsem nejen nadšená fanynka  a lektorka faceyogy a masážních technik, ale také autorka několika meditací a relaxací, mám praxi i vzdělání pro práci s klienty, kteří  potřebují vedené relaxace pro zlepšení svého psychického stavu. 

Své relaxace jsem částečně zveřejnila na youtube kanále , kde si je můžeš poslechnout a zároveň tak slyšet můj hlas.

Například : Autogenní trénink

Současně ti tady nabízím ke stažení ukázku meditace, o které je tato stránka, aby sis udělala obrázek o tom, zda pro tebe tato meditace Cesta do ženské energie může být  přínosná.

 

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@faceyogabyirena.com nebo volejte na 608 528 034