Děkuji, že se zajímáte o obličejovou jópgu.

To, jak samy o sebe pečujeme, tím sobě dáváme najevo, že jsme pro sebe důležité.

Je jedno, kolik nám je.

V mém pojetí je prácí  s obličejem samozřejmě míněna FACEYOGA a MASÁŽE. 

Jedno bez druhého není ani 100% funkční.

Masážemi uvolňujeme stažené a přetížené svaly a faceyogou zase zpevňujeme svaly, které jsou oslabené a méně funkční, nebo asymeticky pracující.

Obličejová jóga se stala již mým životním stylem a součástí každého dne, včetně masáží. 

Svoje klientky učím, jak to udělat, aby se cviky  obličejové jogy nejen naučily, ale aby je dokázaly zakomponovat do své denní rutiny,  i když je jejich den nabitý k prasknutí. 

Dnes máme všichni málo času, jsme zahlceni a spousta žen si na sebe dělá čas jako na poslední . 

A to je potřeba změnit. Změnit své nastavení. Svůj mindset. 

Být tou, která je SAMA PRO SEBE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OSOBOU SVÉHO ŽIVOTA. 

Již mnoho klientek se mnou cvičí a cvičilo ONLINE faceyogu 1:1 .

Diář již mám plný a proto připravuji svůj individuální program základního kurzu FACEYOGY přetavit do ofline verze, kterou budete mít na svém počítači, nebo telefonu k dispozici a budete moci cvičit a masírovat se podle svého tempa a času. 

Pokud se chceš zapsat a zarezervovat si předprodejní cenu a hodnotné BONUSY zdarma, které dám těm, kteří se zapsali do čekací listiny,  budu tě informovat předem, až KURZ spatří světlo světa a bude připraven a otestován. 

Budeš jako první, koho vyrozumím a kdo bude ve výhodě cenové i časové.

Ti, kteří se zapíšou do čekací listiny, získají BONUSY ZDARMA, at už v podobě taháků, speciálních masážních technik, speciálních cviků pro pokročilé, funkční kombinace cviků apod. 

Po zápisu se ti stránka přesměruje na CHERCKLIST 6 P, kde se dorzvíš 6 důležitých bodů, které když aplikuješ do svého života, budeš se cítit a vypadat mladistvě. Jsou to mnou sepsané poznatky, které dodržuju a zatím každá, která 6P ve své běžné denní rutině má, tak je spokojená:-)