Proč jsem se zamilovala do obličejové jógy? 

Kdyby mi někdo před 15 lety řekl, že budu lektorkou face jógy, nevěděla bych, o čem je řeč....

Do svých  35 let jsem totiž k péči o svůj obličej potřebovala jen krém a pleťové tonikum.

Pak jsem si ale v zrcadle všimla prvních známek stárnutí. Především moje oční okolí, které bylo už roky namáhané různými alergickými otoky, se začalo projevovat tmavými velkými kruhy pod očima a pytly, které už nemizely. Nosoretní rýha se prohlubovala.

Ale vše  bylo ještě z mého pohledu v pořádku. 

Roky běžely, jedno dítě, druhé dítě....obličej člověk stěží stíhal řešit a šup, najednou je tu věk po 40. Nosoretní rýha se hodně prohloubila, horní víčka poklesla, spodní víčka s klasickými kruhy a vaky, jen o trochu níž. Mezi obočím mračivka. 

A najednou vidím v zrcadle i  tzv. syslí tváře. Tedy ovisy  po stranách brady . Dokonce se mi začínají tvořit marionetové vrásky, tedy vrásky v místě, kde se sysel stýká s bradou...Ouha....Koutky úst jsou povislejší a mám celkově přísný a nesympatický výraz. O dvojité povislé bradě ani nemluvím. 

Najednou jsem  zpanikařila a začala jsem vše konečně řešit .

Součástí mé denní rutiny začaly být nejen pleťové krémy, ale i séra, oční krémy a peelingy.  Objevila jsem také kouzlo jedné kosmetické značky a schopnost některých jejich produktů zpomalovat proces stárnutí. Pleť se mi výrazně zlepšila. Ovšem otoky a poklesy pleti už zůstávaly.  

Začala jsem svou vizáž řešit hlouběji a zjistila jsem, že o pleť nestačí jen pečovat z vrchu, ale je potřeba na to jít zevnitř pomocí výživy a speciálních doplňků stravy a také odspoda. Začít u svalů, na kterých pleť drží....

Začala jsem svaly zpevňovat. Pleť masírovat a celkově sama sobě věnovat čas.  Vzhledem k tomu, jaké výsledky jsem uviděla, rozhodla jsem se, že obličejovou jógu budu nejen cvičit já sama, ale chci to naučit i další ženy.

...Stala jsem se ve svých 50 letech lektorkou tvářové jógy ...

 

Chci, aby jste všechny věděly, že se s ochabujícími konturami pořád dá něco dělat. Chirurgicky své nedostatky  můžeme řešit vždycky, ale ze začátku je vždycky nejlepší zkusit něco přirozeného,  a nebo miniinvazivního.

Jen to není moc pro netrpělivky. Protože na to, aby jste viděly v zrcadle výsledek, který chcete, musíte si počkat na první výsledky 3 týdny a pak už to je práce na každodenní bázi....která je ale odměněna tím, že vidíte, jak se výsledky ještě zlepšují. 

Přirozenost je nade vše a tak kdo chcete  stárnout přirozeně a pomalu, pojďte na to se mnou a připojte se k těm, kteří si se mnou již absolvovali online kurz FACE YOGY 1:1

Milé ženy, uděláme spolu maximum, abychom tváři navrátily co nejpřirozenější kontury, rozproudily lymfu a pomohly jí odstranit stagnující odpadní látky a přebytečnou tekutinu a celkově se naučily do sebe investovat především čas a sebepéči. Která není zdaleka o drahých krémech, ale spíš o čase a sebelásce, kterou si věnujeme. 

 

Pojďte se mnou začít změnu, která může být znát už během pár týdnů, jako u mě. 

A nebo u mých klientek. 

 

Irena

Moje klientky, které mi daly svolení zveřejnit výsledky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kontaktujte mě

Kontaktovat mě můžete emailem, nebo kontaktním formulářem po kliknutí na tlačítko Kontaktujte mě