Produkty Nuskin za velkoobchodní ceny

Když jsem už nebyla spokojená se vzhledem své tváře i přesto, že jsem používala krémy a séra z dražší řady, měla jsem pocit, že prostě se už nedá nic dělat.

A napadaly mne myšlenky o návštěvě nějakého šikovného estetického dermatologa.
V tu dobu mi do cesty přišel Nuskin a svými technologiemi mně přesvědčil, že ještě stárnutí na čas odložím. Že je možné neinvazivně řešit vrásky, mdlou pleť i otoky a že moje pleť může vypadat i v mém věku relativně mladistvě.

Zamilovala jsem, se do galvanické žehličky, masážního a čistícího přístroje LumiSpa a nyní i do Boostu. Naší poslední peckou je uvedení kolagenového drinku pro krásné vlasy, pleť a nehty, Beauty Focus Collagen. Když budeš mít u Nuskinu vlastní učet, můžeš produkty nakupovat za VO cenu. Když mi zavoláš, nebo napíšeš, poradím ti, jak ještě více ušetřit, jak si nasbírat body na produkty zdarma atd.


Jestli bys ráda věděla, jak tyto technologie pro domácí péči o pleť fungují, ráda ti to předvedu osobně, nebo online přes video call, případně osobně zaškolím, vysvětlím co je vhodné, co který produkt dokáže vyřešit a nebo naopak nedokáže.
Zaregistrovat k velkoobchodním cenám se můžeš i sama po klinutí na pozvánku, která je na této url adrese.
Registrací se k ničemu nezavazuješ, k žádnému nákupu, povinnému odběru atd. Jen můžeš mít zboží výhodněji a budu ráda, když ti budu moci i poradit. V případě akcí typu Black Friday, Vánoční akce a různé jiné příležitosti, kdy dochází k šanci, mít některé produkty za výhodnější ceny , než jsou ceny VO, ti vždy dám včas vědět, abys tyto akce mohla využít
Odkaz je zde:
https://nskn.co/L3G34E

Komentáře

Přidat komentář